Neděle 28. dubna 2024, svátek má Vlastislav

18:39
Bratislava - Hlavně se bavit. Tak znělo heslo fanoušků v zápase mistrovství světa mezi Švédskem a Rakouskem, které severský tým ovládl výsledkem 9:1. Během posledních minut třetí třetiny fandové utvořili tradiční vláček, s nímž během hry procházeli po tribunách za zpěvu skladby Rivers of Babylon od Boney M.

Fandové se hokejem baví. foto: Reuters

Do průvodu se zapojili Švédové, Rakušané, ale i další příznivci v ochozech, výjimkou nebyli ani Češi, čekající na večerní zápas s Lotyšskem.

Zvlášť od rakouských příznivců to byl chvályhodný počin, neboť na kostce nad ledem v tu chvíli zářilo nelichotivé skóre 1:9. Fandové se ale nechtěli nechat výsledkem otrávit a královsky se bavili.