Sobota 27. července 2024, svátek má Věroslav

jen za 49  Kč / 1. měsíc

Mytišči vypráskalo Omsk 5:1

20:35
MOSKVA - Český útočník Jaromír Jágr vstřelil jediný gól Omsku, který dnes v Kontinentální hokejové lize prohrál na ledě Atlantu Mytišči 1:5. Sibiřský tým podlehl po sérii čtyř vítězství, která vždy vybojoval v prodloužení či nájezdech.

Jaromír Jágr. foto: ČTK

Jágr poslal svým jednadvacátým gólem v sezoně Omsk do vedení v 25. minutě, když krátce po skončení přesilové hry hostů překonal kanadského brankáře Raymonda Emeryho. Atlant však ještě ve druhé třetině zásluhou Esy Pirnese a Sergeje Mozjakina skóre otočil.

Oba domácí střelci se prosadili ještě jednou ve třetí části a podepsali se pod jasnou výhru druhého týmu soutěže. Gólman Adam Svoboda, jenž do Omsku přestoupil v úterý z pražské Slavie, ještě nechytal. Pětigólový příděl inkasoval Alexandr Fomičev.