Domácí mají šanci na uklidnění, v 52. minutě budou hrát 47 vteřin pět na tři.
SLA-LIB
Na Slavii skončila druhá třetina, domácí jsou blízko třetímu vítězství v sérii.
LIT-TŘI
Třinec
V obrovské šanci se zjevil před brankou soupeře Bonk, ale Volkeho branku těsně minul.
SLA-LIB
gól
47. MINUTA: Vošvrda poslal slabou přihrávku za branku na Dernera, tomu klepnul přes hůl Micka a poslal puk do branky.
LIT-TŘI
V Litvínově sleduje duel 6900 diváků.
LIT-TŘI
V Litvínově začala třetí třetina, zda bude poslední ale není jasné. Třinec určitě bude usilovat o stažení jednobrankové ztráty.
SLA-LIB
Liberec
Domácí hrají další přesilovku, ale ve 46. minutě se nedokáží zatím proti Liberci prosadi, naopak se do brejku dostali hosté.
LIT-TŘI
V Litvínově skončila druhá třetina.
LIT-TŘI
gól
40. MINUTA: Třinec 15 vteřin před koncem druhé třetiny snížil na 2:3. Proti bombě Růžičky neměl Volke šanci.
SLA-LIB
V O2 Aréně začala druhá třetina.
LIT-TŘI
gól
35. MINUTA: Litvínov vede již 3:1, gólově se prosadil Majdán, který protlačil kotouč do branky i s brankářem Hamerlíkem.
SLA-LIB
Svižná první třetina je za námi.
LIT-TŘI
gól
31. MINUTA: Litvínov vede. Rychlý protiútok dva na jednoho zakončil přesnou střelou Jánský.
SLA-LIB
gól
18. MINUTA: Vondrka střílí gól, Nedvěd byl ve středním pásmu mírně zahákovaný domácím šikulou, ten jej obral o kotouč a samostatný nájezd s přehledem proměnil.
LIT-TŘI
Nepřesnost vládne na stadionu Ivana Hlinky, oba týmy se bojí udělat chybu.
SLA-LIB
Liberec
Svižný hokej na Slavii pokračuje, po dalších šancích domácích byl faulován v úniku Ondřej a hosté tak mají v 17. minutě další přesilovku.
SLA-LIB
gól
14. MINUTA: Slávisté otáčejí skóre. V přesilovce našel Endál krásnou žabičkou před brankou úplně volného Jiřího Vašíčka a ten se nemýlil. Právě za faul na urostlého beka Slavie šel na trestnou lavici hostující Čakajík.
LIT-TŘI
Úvod druhé třetiny v Litvínově je výrazně opatrnější než úvod té první, zatím bez nějaké výraznější šance.
SLA-LIB
Slavia
9. MINUTA: Tygrům přesilovka vůbec nevychází, v dalším úniku se objevil Vondrka.
SLA-LIB
gól
8. MINUTA: Slavia ale v oslabení vyrovnává. Domácí jeli 3 na 1 beka Liberce a Svoboda po přihrávce Vondrky prostřelil se štěstím z mezikruží z první Pince.