64. minuta
Vránova střela z nadějné pozice těsně minula branku Kováře.
62. minuta
Šimánek se marně natahoval po kotouči před odkrytou brankou Málka. Velká šance Budějovic.
62. minuta
Květoňova střela byla zblokována. Bude se vhazovat v útočném pásmu Českých Budějovic.
61. minuta
Začalo prodloužení. Po jeho půl minutě hrají Budějovice již v plném počtu.
60. minuta
Závěrečnou půl minutu přesilovky Vítkovice nevyužily. Zápas jde do prodloužení.
58. minuta
Ani jeden z týmů se v těchto fázích nedostává do vyložených šancí. Vypadá to, že utkání směřuje k prodloužení.
55. minuta
Burger z úhlu nepřekonal Kováře.
53. minuta
Újčík při donutil svým napadáním k chybě Nováka, dobruslil si mezi kruhy, byl stažen obráncem, ale v leže dokázal ještě poslat přihrávku na Sýkoru. Ten ale pohotovu střelou Kováře nepropálil.
52. minuta
Vosátko se vrátil na led a okamžitě se zapojil do útočení.
51. minuta
Ptáček vyslal další dělovku od modré, ovšem branka po ní tentokrát nepadla.
49. minuta
Pšurný se probíjel před brankáře Málka a byl stažen. Budějovice si zahrají přesilovku.
48. minuta

Pšurný je na ledě. České Budějovice hrají v pěti.

• Vítkovice - České Budějovice (brankář Jakub Kovář) / Autor: ČTK

47. minuta
Malík vyslal od modré čáry hned několik střel, ale budějovická obrana doposud a se štěstím odolává.
46. minuta
Velkou příležitost měl Káňa, ale střelu mezi tyče nenasměroval. Záhy byl stejný hokejista faulovaný. Vítkovice si zahrají přesilovku.
43. minuta
Budějovice vstoupily do třetí třetina o poznání aktivněji než zakončovali tu druhou.
42. minuta
Pletka byl osamocený sám před bránou, ale mert u mantinelu si ho všiml až přiliš pozdě. Přihrávku totiž dokázal jeden z obránců zneškodnit.
41. minuta
Začala třetí třetina.
40. minuta
Druhá třetina zápasu je u konce. Vítkovice stav utkání během ní srovnali na 2:2. Po většinu dvaceti minut byly aktivnější.
40. minuta
Káňa obešel v tísni branku soupeře a ohrozil gólmana Kováře. Ten byl ale tentokrát úspěšnější.
39. minuta
Trnkovu střelu od modré těsně před brankářem Kovářem tečoval Káňa. Gólman Budějovic kotouč dokázal pouze ztlumit. 2:2.