Vošvrda vychytal dvě obrovské šance slávistů za sebou.
Po skončení hry 4 na 4 následuje přesilovka Slavie. Za hru vysokou holí byl totiž vyloučen Kudrna.
49. minuta
Krenželok nastřelil tyčku Liberce!
48. minuta
Bude se vylučovat na obou stranách. Třetina (Liberec) a Ondřej (Slavia) dostali dvě minuty za hrubost.
45. minuta
Liberec měl obroskou šanci své vedení znásobit. Klimenta se ocitl sám před brankářem Kopřivou, udělal otočku kolem své osy, ale gólmana poté neprostřelil.
44. minuta
Nedvěd poslal kotouč směrem na bránu. Tak se ho ujal Kudrna a z otočky jej poslal do bruslí Tomici, od kterých se odrazil do sítě.
44. minuta
Gól! Liberec vede opět o dvě branky. 3:1.
42. minuta
Hokejisté Slavie dokázali využít přesilovku. Kremželok poslal velmi odvážnou přihrávku napříč útočným pásmem na Pospíšila. Ten využil toho, že se Vošvrda teprve přesouval k opačné tyčce, a snížil na 2:1.
42. minuta
Gól! Slavia snižuje na 2:1.
41. minuta
Vak hákoval Jeníka. Slavia bude hrát další přesilovku.
41. minuta
Začala třetí třetina zápasu.
40. minuta
Druhá třetina zápasu Liberec - Slavia je u konce. Druhou branku během ní dokázal přidat díky Nedvědovi a Liberec vede 2:0.
40. minuta
Jelínek se ve velkém tlaku dokázal dostat do zakončení. Deset vteřin před koncem druhého dějství se bude vhazovat v obranném pásmu Liberce.
38. minuta
Nedvěd poslal porudkou přihrávku na Kudrnu, ten ji ale v těsné blízkosti brankoviště nezpracoval.
37. minuta
Ulrych se svíjel v nehokejové pozici na ledě. Nyní již odchází na ošetřovnu.
36. minuta
Hraje se v plném počtu na obou stranách.
35. minuta
Liberečtí jsou kompletní a následuje jejich přesilovka. Ve velké šanci se ocitnul Nedvět. Byl úplně sám před brankářem Kopřivou, ale v rozhodující moment mu sklouzl kotouč z hokejky.
33. minuta
Slávista Jelínek byl vyloučen za držení hokejky. Přesilovka je tak u konce.
33. minuta
Vondrka měl obrovskou šanci. Prokličkoval se obranou až před Vošvrdu, ale ten se štěstím jeho střelecký pokus zlikvidoval.
32. minuta
Šest hokejistů z řad domácích bylo nedovoleně na ledě. Následuje proto dvouminutový trest. Slavia si zahraje další přesilovku.