28. prosince 2015 12:19 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Trestná lavice, nebo střídačka? Flyers měli pět vyloučených naráz

Na trestné lavici se v jednu chvíli tísnilo pět hráčů. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na trestné lavici se v jednu chvíli tísnilo pět hráčů. | foto: Reprofoto

PRAHA Hodně humorný moment byl k vidění v nočním utkání NHL mezi Anaheimem a Philadelphií. Zkraje první třetiny poslal rozhodčí za katr hned pět hráčů Flyers, kteří se sotva vešli na trestnou lavici.

Už ve druhé minutě šel kvůli rvačce za katr hostující Brandon Manning, vzápětí k němu přisedli Luke Schenn, Kevin Bieksa a brzy rozhodčí vyloučil i kapitána Clauda Girouxe. Pět hráčů na trestné lavici, to se vidí zkřídkakdy.

Anaheim hrál přesilovku pět na tři, kterou brzy dokázal zásluhou Ryana Getzlafa využít a nakonec vyhrál i celý zápas v poměru 4:2. Za poražené se střelecky prosadil Jakub Voráček.

Oba týmy prožívají nepříliš povedenou část sezony. „Kačeři“ jsou v tabulce Západní konference až na poslední místě, Philadelphia pokračuje v nevyrovnaných výkonech a je dvanáctá. Za 35 dosud odehraných utkání navíc zvítězila jen osmkrát v základní hrací době, což je nejhorší statistika v celé NHL.

Sestřih z utkání Anaheim - Philadelphia

Lidovky.cz

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?