17. října 2008 11:32 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Požár na Výstavišti zápas hokejistů Sparty neohrozí

Požár zničil 16. října levé křídlo Průmyslového paláce na pražském Výstavišti.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Požár zničil 16. října levé křídlo Průmyslového paláce na pražském Výstavišti. | foto: ČTK

PRAHA Čtvrteční požár Průmyslového paláce na pražském Výstavišti neohrozil sousední Tesla Arenu, v které hrají své domácí zápasy hokejisté pražské Sparty. Ohrožen tak není ani dnešní duel 16. kola extraligy, v němž se od 18:00 Sparta utká s Plzní.

Požár poškodil zejména levou část Průmyslového paláce, která je od haly vzdálenější. "Ještě večer jsem se spojil s lidmi z haly a u nás bylo vše v pořádku. Naštěstí to bylo na druhé straně Výstaviště. Zápas ohrožen nebyl a ani není," řekl sportovně technický ředitel klubu Miroslav Kuneš.

Komplikace nezpůsobily podle jeho slov ani zplodiny. "Nic zamořeného zde není. Vítr foukal druhým směrem," ujistil Kuneš fanoušky chystající se na hokej. Vzhledem k tomu, že diváci většinou do arény chodí od holešovického metra, nejsou omezeny ani přístupové cesty.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!