Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

Průcha po návratu do sestavy skóroval

9:16
NEW YORK - Průcha oslavil gólem návrat do sestavy hokejistů Po osmi zápasech čekání dostal český útočník Petr Průcha v pondělním utkání NHL znovu šanci v sestavě New Yorku Rangers a hned se gólem zasloužil o vítězství svého týmu 5:4 v městském derby proti Islanders.

Obránce Montrealu Hamrlík zastavuje Davida Bootha z Floridy. foto: ČTK

Průcha, jenž byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání, se prosadil v první minutě třetí třetiny, kdy svou druhou trefou v sezoně vyrovnal na 2:2. Třetí gól Rangers vstřelil obránce Michal Rozsíval.

Rangers vs. Islanders

Dlouhé čekání na gól v pondělí ukončil také Tomáš Plekanec. Po deseti zápasech bez úspěšného zásahu překonal v duelu s Floridou brankáře Craiga Andersona a přispěl k vítězství Montrealu 5:2. Střelecky se po devíti zápasech probudil i Milan Michálek ze San Jose, který svou osmou brankou v sezoně pomohl k výhře Sharks v Dallasu 3:1.