8. listopadu 2014 17:56 Lidovky.cz > Sport > Hokej

VIDEO: Proč nepískáš? Kašpar hodil v KHL hokejku po rozhodčím

Lukáš Kašpar. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lukáš Kašpar. | foto: www.getphoto.cz / Robin Drahoňovský

MOSKVA/PRAHA Český útočník Lukáš Kašpar nedohrál sobotní utkání Kontinentální hokejové ligy poté, co vzteky hodil hokejku na rozhodčího a byl vyloučen do konce zápasu. Chanty-Mansijsk i bez svého nejproduktivnějšího hráče udržel v závěrečných 14 minutách vedení 3:1 nad Čerepovcem.

Pro Kašpara skončilo utkání v 46. minutě. Mistra světa z roku 2010, který bránil v oslabení, trefil jeden z hráčů Čerepovce pukem a český hokejista se skácel na led. Nedařilo se mu vstát, ale rozhodčí hru nepřerušili, na což Kašpar reagoval tím, že mrštil hokejku na jednoho ze sudích.

Za velkého pískotu domácích fanoušků, kterým se také nelíbilo, že nebyla hra přerušena, pak odešel za pomoci jednoho ze spoluhráčů a člena realizačního týmu do šatny. Dá se očekávat, že českého útočníka nemine disciplinární trest.

Za Čerepovec chytal Jakub Štěpánek, jenž zneškodnil 33 střel, ale porážce Severstalu nezabránil.

Nejlepším českým střelcem je Horák

Roman Horák z Podolsku si třináctým gólem v sezoně upevnil pozici nejlepšího českého střelce v KHL. Svou trefou otevřel skóre zápasu na ledě Togliatti, kde jeho tým zvítězil 5:4. Na 1:1 vyrovnal jeho krajan Martin Zaťovič.

Jan Bulis asistoval u dvou branek Čeljabinsku, který porazil Nižnij Novgorod 3:2. Torpedo prohrálo potřetí za sebou po předchozí sérii pěti vítězství.

Výsledek KHL

  • Chanty-Mansijsk - Čerepovec 3:1 (za domácí Kašpar 0+1)
  • Čeljabinsk - Nižnij Novgorod 3:2 (za domácí Bulis 0+2)
  • Lada Togliatti - Viťaz Podolsk 4:5 (Zaťovič - Horák oba 1+0)

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.