Neděle 2. dubna 2023, svátek má Erika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Urážky přes internet a jistý přestup. Válka manželek v NHL končí u soudu

Sport

  10:41
PRAHA - Byla to senzace. Překvapili všechny, možná i sami sebe. Došli mnohem dál, než se čekalo. Ottawské hokejisty loni dělil od finále Stanley Cupu jen jediný gól. O rok později šokuje klub z hlavní města Kanady celou NHL znovu. Tentokrát ovšem skandálem, který jen završuje bídnou sezonu. A může rozbourat kabinu Senators.

Erik Karlsson (vlevo) z Ottawy patří k nejlepším obráncům současné NHL. foto: Reuters

Předposlední místo v celé NHL.

Stále slabší návštěvnost, hrozba stěhováním jinam, protesty proti majiteli, spor o dupačky, obvinění jednoho z funkcionářů ze sexuálního obtěžování.

A teď ještě prasknutí úzkostlivě tajeného sporu mezi partnerkami dvou největších hvězd.

Tuze nepříjemná je situace ottawského klubu.

Senators se zmítají v krizi, která se může ještě prohloubit. Z kanadské metropole totiž možná odejde . Proslýchá se, že švédský kapitán, emočně vyčerpaný z posledních měsíců, si vynutí výměnu.

A odchodu se prý nebrání ani druhá z opor Senators. 

Vyhlášený kanonýr Mike Hoffman, jehož partnerka Monika Caryková, měla údajně rozdmýchat ottawskou dívčí válku s Karlssonovou manželkou, která vyvrcholí soudem.

Urážky přes internet

Melinda Karlssonová tvrdí: „Mimo jiné řekla, že si přeje, aby někdo zranil mého manžela a ukončil mu kariéru. Na mou adresu napsala přes tisícovku urážlivých a negativních komentářů.“

Nejdrsnější výrok připisovaný Carykové? 

„Přeju ti, ať tvé dítě zemře.“

Karlssonová totiž na podzim oznámila, že se svým mužem čekají potomka. Syn pojmenovaný Axel se na jaře narodil mrtvý. Pár byl zdrcený, Karlssonovým vyjádřily podporu v těžkých časech desetitisíce lidí.

Od dosud neodhaleného člověka ale měla na twitteru přijít další urážka. „Je mi líto, že se dítě narodilo mrtvé, ale nemělo šanci, když Melinda polykala během těhotenství tolik prášků proti bolestem.“

Byla to Caryková, kdo komentář napsal? Podle odpovědi Karlssona je patrné, že minimálně sám elitní obránce a jeho žena si to myslí:

„Co si to dovoluješ? Kupuješ si napadené účty a další falešné si vytváříš, skrze které dlouhé měsíce obtěžuješ mě a mou rodinu. Tímto komentářem nacházíš své nové dno. Nechutné.“

. O vině, či nevině Carykové rozhodne soud. Už delší dobu se nicméně mluví o tom, že mezi oběma páry panuje napětí.

Napětí, které může rozbourat kabinu Senators.

Karlsson nemusí zůstat ani tehdy, bude-li Hoffman, o jehož výměně se spekuluje celou sezonu, odejit. 

Ztráta jedné, případně obou hvězd by Ottawu citelně zasáhla. Zámořský tisk přitom o odchodech Karlssona a/nebo Hoffmana mluví jako o nevyhnutelné věci.

Vnímá to tak i Hoffmanův agent Robert Hooper: „Pro Erika i Mika a také pro jejich partnerky by bylo velmi náročné dál spolu fungovat v jedné kabině, respektive v lóži pro ženy a přítelkyně hokejistů.“

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat