Vary vyrovnaly sérii se Spartou

20:32
PRAHA - Hokejisté Karlových Varů dnes vyhráli na ledě Sparty díky brance Josefa Řezníčka v závěru prodloužení 3:2 a vyrovnali stav semifinále extraligy na 1:1 na zápasy. Série se nyní přesouvá na západ Čech, další duel se hraje v neděli.

Brankář Sparty Přibyl. foto: ČTK

Pět sekund před koncem prodloužení rozhodl obránce Josef Řezníček o vítězství hokejistů Karlových Varů ve druhém utkání semifinále play off extraligy na ledě pražské Sparty. Hosté díky dnešní výhře 3:2 vyrovnali stav série na 1:1 na zápasy. Třetí utkání se hraje v neděli na západě Čech.

Sparta Praha - Energie Karlovy Vary 2:3 v prodloužení (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 11. Ton (Netík), 44. Langhammer (Jan Hanzlík, Netík) - 5. Skladaný, 35. Milan Procházka (Melenovský), 70. Řezníček (Kumstát). Rozhodčí: Hradil, Husička - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:8, navíc Duben (K. Vary) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 9471. Stav série: 1:1.