14. října 2011 19:34 Lidovky.cz > Sport > Hokej

VIDEO: Bitkaři Arťuchin s Verotem byli potrestáni

Botkaři Darcy Verot (vlevo) a Jevgenij Arťuchin | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Botkaři Darcy Verot (vlevo) a Jevgenij Arťuchin | foto: youtube.com

MOSKVA Kanadský hokejista Darcy Verot, jenž na začátku sezony odehrál jeden zápas za Třinec, na sebe brzy po návratu do KHL opět upozornil svými bitkařskými schopnostmi. Útočník CSKA Moskva se ve středečním duelu proti Petrohradu popral s jiným ostrým hochem Jevgenijem Arťuchinem a oba dostali jednozápasový distanc.

Vedení KHL nepotrestalo Verota s Arťuchinem za samotnou rvačku, ale kvůli tomu, že dostali druhý pětiminutový trest za bitku v sezoně, za což automaticky následuje suspendace na jedno utkání.

Arťuchin, jenž vstoupil do povědomí českých fanoušků během letošního MS kvůli své tvrdé hře ve dvou vzájemných zápasech, je s 59 minutami aktuálně druhým nejtrestanějším hráčem KHL. Verot byl v minulosti členem týmu bitkařů Viťazu Čechov a zapsal se negativně tím, že loni při hromadné rvačce v duelu proti Omsku napadl českou hvězdu Jaromíra Jágra.

ČTK

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?