01:01
Kouzla Milana Hejduka a nahrávka na Modana k brance nevedli, na druhé straně čarovalo opět duo Staal-Malkin.
00:59
17. minuta: Bel Centre bouří, kapitán domácího Montrealu a také Východu Alex Kovaljov prostřelil mezi betony Giguera - 3:1.
00:57
16. minuta: Hokejisté Západu se neprosadili ani při přečíslen 4 na 1, Price opět čaroval, tentokrát proti Getzlafovi.
00:54
15. minuta: Za Pricem již potřetí po střele Robidase zvonila konstrukce branky, ale i tentokrát odolal.
00:53
12. minuta: Rick Nash nájezd na Priceho neproměnil, na druhé straně se neprosadilo ani duo Ovečkin-Savard.
00:52
Jako poslední vložil do střely hůl Eric Staal, kterému byla také branka připsána - právě on celou akci na jeden dotek začal.
00:46
10. minuta: Krásná kombinace celého útoku Východu - Staal, Malkin, Kovaljov zakončil brankou Jay Bouwmeester.
00:45
9. minuta: Do samostatného nájezdu se dostal Iginla, snajpr Západu, montrealský miláček Price jej zastavil.
00:43
A kouč Východu Julien udělal první zajímavý tah - do druhé obrany podle očekávání nasadil česko-slovenské duo Kaberle-Chára.
00:41
7. minuta: Parádní akce dvojice Ovečkin-Savard končí gólem, Východ vyrovnává na 1:1.
00:39
5. minuta: Do prvního brejku se mohl dostat na straně Východu vůdce Caroliny Eric Staal, ovšem zaváhal, na druhé straně zahrozili Getzlaf a Souray.
00:38
4. minuta: Robidas vypálil nebezpečně na Price. Zatím se hraje ve velmi uvolněném tempu, hokejisté na ledě spíše jen kloužou.
00:34
V první šanci byl domácí bek Andrej Markov, ale Giguera nepřekonal, na druhé straně se ve 2. minutě z první šance trefil veterán Tkachuk.
00:31
Střetnutí začalo.. Útočí "domácí", tedy hokejisté Východu.
00:23
Úvodní buly se blíží. Zazněly totiž již také obě hymny.
00:04
Představování borců máme za sebou, největší aplaus sklidili domácí hvězdy, Ovečkin a také zraněný Crosby.
23:50
Vše je připraveno na velkou šou. Aréna v Montrealu, největší hokejová hala světa je připravena na úvodní velký ceremoniál.
23:49
Západní konference: Brankáři: Jean-Sebastien Giguere (Anaheim), Niklas Bäckström (Minnesota), Roberto Luongo (Vancouver), obránci: Scott Niedermayer (Anaheim) Brian Campbell (Chicago), Dan Boyle (San Jose), Sheldon Souray (Edmonton), Shea Weber (Nashville), Stephane Robidas (Dallas), útočníci: Patrick Kane, Jonathan Toews (oba Chicago), Ryan Getzlaf (Anaheim), Milan Hejduk (Colorado), Dustin Brown (Los Angeles), Shane Doan (Phoenix), Jarome Iginla (Calgary), Mike Modano (Dallas), Rick Nash (Columbus), Joe Thornton (San Jose), Keith Tkachuk (St. Louis), Patrick Marleau (San Jose). Hlavní trenér: Todd McLellan (San Jose). Asistent: Mike Babcock (Detroit).
23:49
Sestavy - nejprve Východní konference: Brankáři: Carey Price (Montreal), Henrik Lundqvist (NY Rangers), Tim Thomas (Boston), obránci: Andrej Markov, Mike Komisarek (oba Montreal), Tomáš Kaberle (Toronto), Jay Bouwmeester (Florida), Zdeno Chára (Boston), Mark Streit (NY Islanders), útočníci: Jevgenij Malkin (Pittsburgh), Alexej Kovaljov (Montreal), Jeff Carter (Philadelphia), Dany Heatley (Ottawa), Ilja Kovalčuk (Atlanta), Vincent Lecavalier, Martin St. Louis (oba Tampa Bay), Alexandr Ovečkin (Washington), Zach Parise (New Jersey), Marc Savard (Boston), Eric Staal (Carolina), Thomas Vanek (Buffalo). Hlavní trenér: Claude Julien (Boston). Asistent: Guy Carbonneau (Montreal).
23:48
Dobrý večer při sledování on-line přenosu z 57. NHL All Star Game z Montrealu. Utkáním nejlepších hráčů NHL vás provede Antonín Vavrda.