Úterý 27. října 2020svátek má Šarlota, Zoja, Zoe 11 °C občasný déšť Předplatné LN

DUEL JAR-MEXIKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
18:07
Děkujeme za pozornost a těšíme se na vás při sledování dalších on-line reportáží.
18:05
Ačkoliv fotbalisté Jižní Afriky od 55. minuty vedli, Mexičané vyrovnali deset minut před koncem zásluhou Marquéze na konečných 1:1. Remíza je vzhledem k průběhu zápasu zasloužená.
90. minuta
Nastavení žádné další brankové situace nepřinesl. Rozhočí ukončil zápas za stavu 1:1.
90. minuta
Budou se nastavovat tři minuty.
90. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
V samotném závěru utkání mohl vrátit vedení na stranu JAR útočník Mphela. Přesprintoval obránce Rodrigueze a lehce tísněný zamířil jen do tyče.
87. minuta
Těžiště hry se pro závěrečné fáze utkání přesunulo mezi obě šestnáctky. Ani jeden z týmů nechce riskovat.
83. minuta
Na vývoj zápasu reaguje i trenér JAR. Ze hřiště odešel Steven Pienaar, nahradil ho Bernard Parker.
79. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Je vyrovnáno. Obránci domácí reprezentace nechali ve vápně trestuhodně volného Marquéze, který zpracoval míč a dělovku z bezprostřední blískosti brány poslal za záda Khuneho.
77. minuta
JAR vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Jihoafričané nepouští soupeře do vlastního pokutového území.
73. minuta
Mexiko vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Další střídání přichystal trenér Mexika. Hřiště opustil Guillermo Franco, jehož nahradil Javier Hernández.
70. minuta
Žlutou kartu obdržel Tsepo Masilela z Jižní Afriky.
69. minuta
Už to mohlo být 2:0. V pokutovém území se zjevil s míčem na nohou Modis, ale ve vápně byl obráncem Rodriguezem trochu sporně zneutralizován. Útočník z Jižní Afriky v pádu poslal míč jen do ležícího brankáře. V tomto případě se dala pískat penalta.
68. minuta
Trenér týmu ze zámoří reaguje střídáním. Ze hřiště odešel Carlos Vela a nahradil ho Cuauthémoc Blanco.
66. minuta
Mexičané nevědí jak na soupeře. Fotbalisté JAR v tuto chvíli přebrali dirigentskou taktovku a průběh hry režírují oni.
64. minuta
Bzučení vuvuzel od vedoucí branky JAR neustává. Diváci si utkání užívají.
61. minuta
Velkou šanci měl Dos Santos, ovšem jeho střelecký pokus dokázal brankář Khune usměrnit na roh.
57. minuta
Žlutou kartu dostal mexický fotbalista Gerardo Torrado.
55. minuta
Tshabalala (JAR) se stal první střelcům šampionátu a jeho gól stál opravdu za to. Pouhých 170 centimetrů vysoký fotbalista se uvolnil, na polovině soupeře obdržel míč a upaloval sám na bránu. Brejkovou situaci zakončil přesnou střelou do růžku brankáře Pereze.