Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

JAR vede 1:0. Brejkovou situaci proměnil v první gól Tshabalala.
48. minuta
Mexiko
Míč na kopačkách drží fotbalisté Mexika. Hráči JAR zatím nedovolují proniknout soupeři před vlastní pokutové území.
46. minuta
důležité
Začal druhý poločas zápasu.
45. minuta
V počátku utkání byli jednoznjačně aktivnější fotbalisté Mexika, ovšem s přibývajícími minutami se začali osmělovat i ti z Jižní Afriky a svému soupeři se fotbalově začali vyrovnávat. Mexičané byli velmi blízko gólu, ovšem rozhodčí na doporučení čárového branku neuznal.
45. minuta
důležité
Rozhodčí ukončil první poločas zápasu. JAR - Mexiko 0:0
44. minuta
JAR
Jen centimetry chyběly ke gólu a radosti velké většiny diváků. Jihoafričan Mphela se dokázal ve vápně uvolnit, ale na centrovaný míč jen velmi těsně nedosáhl.
40. minuta
Mexiko
Centrovaný míč usměrnil hlavou aktivní Franco mimo tři tyče.
38. minuta
důležité
Fotbalisté Mexika se chvíli radovali z gólu, ovšem rozhočí pro ofsajd branku neuznal. Nutno podotknout, že spornou situaci vyřešil správně.
37. minuta
Tlak Mexika se stupňuje. V další slibné šanci se ocitl Dos Santos, jeho střelu ale jeden z bránících hráčů vyrazil nad bránu. Bude se kopat roh.
33. minuta
důležité
Druhá obrovská šance Mexika. Za obranou se ocitl Franco, obdržel milimetrově přesnou přihrávku od Vely, ale jeho pokus do protipohybu brankáře gólman Khune se štěstím vyrazil.
32. minuta
JAR
Fotbalisté Jižní Afriky se pěknou kombinací propracovali až před vápno, ovšem Pienaareův centrovaný balón obrana zblokovala.
29. minuta
JAR
Žlutou kartu obdržel Dikgacoi za sestřelení pronikajícího Dos Santose.
27. minuta
JAR
Pienaar fauloval posledního mexického obránce a jeho pokus o samostatný únik správně zastavila píšťalka rozhodčího.
24. minuta
Mexičané jsou stále aktivnějším týmem. Jejich úvodní nápor však začíná pomalu uvadat.
18. minuta
Mexiko
Mexický ofenzivní štírek Dos Santos vyvezl míč z vlastní poloviny a několik metrů před šestnáctkou po dlouhém sólu vypálil. Jeho pokus skončil jen těsně vedle branky.
18. minuta
Mexiko
Efraín Juárez (Mexiko) obdržel první žlutou kartu zápasu.
17. minuta
JAR
První střelu v podání domácích fotbalistů vyslal z přímého kopu Pienaar, jeho pokus z pětadvaceti metrů však skončila vysoko nad.
14. minuta
Po rohu Dos Santose hlavičkoval těsně mimo Franco.
10. minuta
Aktivní Paul Aguilar byl lapen v ofsajdu.
8. minuta
Diváci od samotného začátku utkání nepřestali troubit na vuvuzely. Vytvářejí tím zvukovou kulisu připomínající včelí úl.