Zápas skupiny B v Bratislavě komentuje David Ako.

Švýcarsko 0:3 Rusko

Sledujte živě

28.
OH - Důležité | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Výborná výměna kotouče znamená vedení Ruska 2:0! Nikita Gusev našel na druhé straně zcela volného Kucherova, jenž z první nedal Genonimu šanci.
27.
Rusko - vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nikita Kucherov se prokličkoval přes tři švýcarské hráče a tváří v tvář Genonimu neuspěl. Dvě minuty za zdržování hry si odsedí Nico Hischier, který úmyslně vyvrátil branku.
26.
OH - Důležité | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Po hrubce ruské obrany jel Tristan Scherwey sám na Alexander Georgiyeva, zakončení švihem ruský brankář vytěsnil mimo!
24.
Vlajka Švýcarsko 30x18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Švýcarské přesilovky jsou dnes zatím dost čitelné. Rusové opět dobře bránili a nepustili Švýcary do nebezpečného zakončení
22.
Vlajka Švýcarsko 30x18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Gaetan Haas se rozjel do ruské obrany a Nikita Nesterov si musel pomoct podražením, které si odsedí na trestné lavici.
21.
OH - Důležité | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Druhá třetina právě začíná!
20:52
OH - Důležité | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V souběžně hraném utkání vede Finsko nad Francií 1:0. O jedinou branku utkání se postaral Joel Kiviranta.
20.
Vlajka Švýcarsko 30x18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V podobném duchu se nesla i druhá přesilovka, dvakrát to aspoň od modré zkusil Sven Andrighetto, mezitím končí první třetina.
19.
Vlajka Švýcarsko 30x18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Švýcarsko má šanci na repete. Nikita Zadorov dostal dvě minuty za podražení.
17.
Vlajka Švýcarsko 30x18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Naprosto bezzubá přesilovka Švýcarů se odehrála bez jediné střely.
15.
OH - Důležité | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy První přesilovka pro Švýcary, Dinar Khafizullin dostal dvě minuty za hákování.
14.
Vlajka Švýcarsko 30x18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy I přes nepříznivý vývoj utkání se fanoušci Švýcarska skvěle baví a vytváří výbornou kulisu.
12.
Vlajka Švýcarsko 30x18 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Švýcaři se snaží rozbít ruský tlak hrou do těla. Kevin Fialačistým hitem zboural Evgeny Kuznetsova.
10.
Rusko - vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Evgeny Kuznetsov našel milimetrovou žabičkou hokejku Alexandera Ovechkina, jehož teč vytěsnil Genoni. Ovechkin dnes hraje s velkou chutí a je vidět, že se zlomit své gólové trápení.
8.
Rusko - vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Švýcaři hrají zatím mimořádně pasivně a neustále odevzdávají ještě před půlící čarou kotouč zpět Rusům, na střely je to 9-2.
6.
Rusko - vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy A další obrovská šance Ruska. Kirill Kaprizov objel branku a před ní našel zcela osamoceného Ovechkina, jeho zakončení skvěle vytěsnil Leonardo Genoni.
5.
OH - Důležité | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ihned po konci přesilové hře si vzal puk Dimitrij Orlov, který prokličkoval celou obranu Švýcarů a po jeho zakončení měl jednoduchou situaci Artem Anisimov, jenž zakončil do prázdné branky.
4.
Rusko - vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Přesilová hra je u konce a žádné velké nebezpečí neznamenala. Třikrát vystřelil Alexander Ovechkin, jeho pokusy byly ovšem neúspěšné.
2.
OH - Důležité | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy A Sborná si hned na začátku zahraje přesilovku. Michael Fora dostává dvě minuty za hru vysokou holí.
1.
OH - Důležité | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hlavní rozhodčí utkání Švéd Björk zahájil utkání!
Branky: 4. Anisimov (Orlov, Gusev), 27 Kucherov (Gusev), 56 Kucherov (Anisimov, Zaitsev)

Úvodní sestavy:

Švýcarsko: Genoni (Mayer) – Y. Weber, Josi (A), Loeffel, Genazzi, Diaz (C), Hofmann, Frick, Fora – Hischier, Fiala, S. Moser (A) – Ambühl, Kurashev, Andrighetto – Rod, Haas, Martschini – Praplan, Scherwey, Bertschy.

Rusko: Georgijev (Vasilevskij) – Nestěrov, Sergačjov, Orlov, N. Zajcev, Chafizullin, Gavrikov, Zadorov, Tělegin – Dadonov, Malkin (A), Grigorenko – Kaprizov, Kuzněcov, Ovečkin (A) – Anisimov, Kučerov, N. Gusev – Andronov, Kovalčuk (C), Barabanov.

Rozhodčí: Björk (SWE), Tufts (USA) – Malmquist (SWE), Oliver (USA).