Diskuze

Báječný obrat! Češi zdolali obhájce stříbra z Finska 4:3, duel nedohrál Voráček

Čeští hokejisté slaví druhé vítězství na světovém šampionátu, když dokázali porazit 4:3 po samostatných nájezdech vicemistry světa z Finska. Seveřané přitom po třech minutách vedli 2:0, na konci první třetiny pak 3:0 a tento stav drželi ještě do začátku třetí části hry. Ve 48. minutě ale snížil Horák a v rozmezí 23 sekund na přelomu 58. a 59. minuty srovnali Gudas s Kovářem. Rozhodující nájezd pak proměnil hned v první sérii Hanzl.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VHK

V. Kotas

9. 5. 2017 6:32

K čemu je mužstvo, které dokázalo přeměnit téměř debakl, ve 2body ! Před takovým smeknout klobouk.

0 0
možnosti
RH

9. 5. 2017 5:49

K čemu je mužstvo, které dokáže hrát hokej 15 minut z celého zápasu? Zbylou dobu se na to nedalo koukat, kombinace, finální přihrávka, přesnost střelby = hokej, to bylo za 0!

0 0
možnosti
OS

O. Schejbal

8. 5. 2017 23:16

Docela rád bych věděl, na co tam máme trenéry, kteří nedokáží mužstvo motivovat k tomu, abychom začátky utkání i celé první třetiny SOUSTAVNĚ o třídu neprohrávali. Jinak obrat skvělý, ale vždy to vyjít nemusí.