Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Barošovo prozření

Sport

  14:21
Fotbalový útočník Milan Baroš září a opět pravidelně střílí góly, tak jako v dobách kolem Eura v Portugalsku 2004, kde získal korunu nejlepšího kanonýra šampionátu. Jeho recept, jak vybřednout z dlouhodobé mizérie, je jednoduchý: hotel, hřiště, hotel, hřiště.

Baroš se trefil v reprezentaci, nyní mu střílí také v Turecku. foto: ČTK

Žádné večírky, žádné noční nebo řidičské průšvihy. Je sice paradoxní, že na asketickou cestu k úspěchu nastoupil Baroš v Turecku, kde řád a pořádek ošlehávají bengálské ohně vášnivých fanoušků. Ale zřejmě právě neznámé a exotické prostředí postrčilo vigantického rodáka jen do fotbalové náruče.

To Anglie či Francie mu učarovaly i mimofotbalovými půvaby. Neprozřel ale Baroš příliš pozdě? Nepromrhal čtyři drahocenné roky fotbalového života? Možná ano, ale na věc je lepší podívat se z druhé strany, totiž že je rozhodně pozitivní, že Baroš vůbec "šel do sebe", jak říká reprezentační kouč Petr Rada. Protože zapadlých fotbalových talentů jsou po světě plné bary.

Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?
Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?

30 rodin dostalo od nás zdarma pokračovací nebo batolecí mléko od prémiové značky Beggs. Co o něm ve svých recenzích napsali? Přečtěte si hodnocení...