2. května 2012 16:17 Lidovky.cz > Sport > Názory

BOHEMÁK: Paráda s nádechem pochyb o Příbrami

Bohemians 1905 - 1. FK Příbram. Radost hráčů a fanoušků Bohemians 1905 po ukončení série 17 zápasů bez vítězství, která trvala sedm měsíců | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Bohemians 1905 - 1. FK Příbram. Radost hráčů a fanoušků Bohemians 1905 po ukončení série 17 zápasů bez vítězství, která trvala sedm měsíců | foto: ČTK

PRAHA Na první pohled to vypadá skvěle: nad Příbramí vyhrálo se dvě ku nule (a to mohl být soupeř ještě rád), Sňozík se vrátil do staré formy a Šumák s Abrahamem naznačili, proč by mohli být pro klokany přínosem.

Naši chlapci navíc hráli moderní, přímočarý fotbal, často stříleli na branku a soupeře deptali celoplošným presinkem. V zápase byly dokonce pasáže, kdy si klokani přihráli i čtyřikrát v řadě!

Opravdu to nebylo špatné, ve všeobecné euforii byl ale slyšet i jeden disharmonický tón. Týká se výkonu Starka bojs. "Je zajímavé, že naši fotbalisté se nedokážou motivovat na týmy, které hrají, jak se říká, o všechno. Nejprve Budějovice, teď Bohemka. Něco jsme sice za poslední ročník v Příbrami vybudovali, ale jestli má přístup k posledním zápasům pokračovat, tak příští rok můžeme být na sestup," prohlásil po mači příbramský kouč Vavruška.

 Ruku na srdce, ať si hoši od Starky spadnou, plakat pro ně nebudu. Ale s kýmpak že to hrají příště? Aha, s Ostravou…

Autor (38) zažil mistrovskou a pohárovou sezonu jako malý chlapec a od té doby mu není pomoci.

Najdete na Lidovky.cz