Středa 21. února 2024, svátek má Lenka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Jak vidí ligu BOHEMÁK: Jednou se musel trefit i Aziz

Sport

  20:00
PRAHA - Tak pravil v neděli náš kapitán Radek Sňozík o vítězném gólu: "Když se Aziz dostal k míči, říkal jsem si, že zase vystřelí míč někam ze stadionu. Aziz do toho totiž vždycky řeže, jak hluchý do vrat. Tentokrát to ale trefil parádně a v kabině to bude mít hodně drahé, kluk jeden uzbekistánskej." Ano, jednou se to stát muselo. I ten sympatický Aziz Ibragimov se v první lize trefil do branky, gratulujeme. To je opravdu dobrá zpráva.

Bohemians 1905 - Jablonec (Martin Nešpor vpravo) foto: ČTK

Tou další je, že po výhře 1:0 nad Ústím se naši chlapci dostali opět na dostřel pohárové Evropě. Pokud třetí Jablonec zvládne vyhrát domácí pohár, klokanům stačí k nastartování spanilé jízdy Evropou čtvrté místo. Na něm se nyní krčí Olomouc, na kterou ztrácíme devět kol před koncem pouhých devět bodů.

Výčet pozitivní klokaní energie nekončí. Kouč Hofťa si po zápase povzdechl, že Bohemka ještě neumí hrát zápasy v roli favorita. Přesto klokani získali povinné tři body a potvrdili blížící se příslušnost k české fotbalové elitě. Na konec si opět vezmu na pomoc slova našeho kouče. "Bylo to remízové utkání, které nepřineslo žádnou velkou kvalitu," děl po zápase Hofťa.

Dovolil bych si drobnou polemiku. S drobnými přestávkami chodím na Bohemku přibližně třicet let. A zodpovědně prohlašuji, že takhle odfláknutou, odpornou a zároveň nudnou, oči i duši zraňující holomajznu jsem v podání klokanů neviděl ani ve třetí lize. Jsem rád, že nejhorší výkon nejen této sezony máme za sebou a že už bude jen lépe. Což je vlastně také dobrá zpráva.

Autor (37) zažil mistrovskou a pohárovou sezonu jako malý chlapec a od té doby mu není pomoci.

Autoři:

Rozdáváme kosmetiku Childs Farm Baby Oatderma ZDARMA
Rozdáváme kosmetiku Childs Farm Baby Oatderma ZDARMA

Maminko, svědí! Trápí vaše dítě citlivá a suchá pokožka? Bojujete s atopickým ekzémem? Právě teď má 20 testerů možnost vyzkoušet zklidňující a...