12. května 2008 11:59 Lidovky.cz > Sport > Názory

Jednooký mistr

Tradiční děkovačka Slavie.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tradiční děkovačka Slavie. | foto: ČTK

PRAHA V ideálním světě by měl mistr fotbalové ligy kráčet za svým cílem neohroženě a bez překvapivých porážek, které dokáží fanoušky vyděsit, až jim vstávají hrůzou vlasy na hlavě.


Výsledky nasvědčují tomu, že česká nejvyšší soutěž se řídí přesně opačnými pravidly. Jistě, prohrát může každý, ale proč si selhání načasovat na nejméně vhodný moment?


Přetahování o titul v českém prostředí připomíná nejvíc boj o záchranu. Výsledný král domácí fotbalové scény se stane jednookým mezi slepými. Stačí připomenout, jak si momentálně vedoucí Slavia dovolila promarnit luxusní podzimní náskok a navrch předvedla totální výbuch proti Žižkovu. Sparta se ale nenechala zahanbit a dvakrát po sobě doma rozdala všechny body soupeřům.


Na českých stadionech byste marně hledali zárodky dynastie šampionů. I to je důvod, proč už sedm let nedokázal nikdo titul obhájit.

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…