31. července 2008 12:17 Lidovky.cz > Sport > Názory

Možnost výběru

Brückner je v dobré náladě.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Brückner je v dobré náladě. | foto: ČTK

PRAHA Když pro nás chceš pracovat, musíš se přizpůsobit našim představám. Jasná slova slyšel německý trenér Klaus Toppmöller, když se nedávno ucházel o místo u české reprezentace.

Aby fotbalová generalita vůbec začala uvažovat o jeho angažování, měl slíbit, že se přestěhuje do Prahy a pořídí si asistenty výhradně z domácích zdrojů. Možná právě proto byl závěrečný výběr o jednoho kandidáta užší.

To Karel Brückner má v Rakousku k dispozici jiný servis. Od chvíle, kdy kývl na nabídku pořadatelské země, užívá si v porovnání s Toppmöllerem nebývalé svobody. Nemusí měnit bydliště, dál bydlí v Olomouci. K ruce mu bude domácí asistent Herzog, ale nejspíš i bývalý kouč slovenské reprezentace Ján Kocian. Ve Vídni se kvůli tomu nikdo nezlobí. Jak by v podobné situaci reagovala Praha? To je jednoduché. V Praze by se nic podobného stát nemohlo.

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.