Sobota 22. června 2024, svátek má Pavla
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Nezapomeňte na Milana, z krále večírků se stal zodpovědný otec

Sport

  10:49
TIME OUT LN - V posledních dnech se v souvislosti s fotbalovou reprezentací často zmiňovalo jméno Jana Kollera. Dvoumetrový kanonýr se nestal spasitelem a po rozpačitém výkonu na Slovensku vyklidil pozice. Podobné debaty tím ustaly.

Milan Baroš. foto: ČTK

V centru pozornosti se udržel jiný evergreen. Nastoupí konečně Tomáš Rosický? Jeho dlouho odkládaný comeback v soutěžním utkání přišel proti San Marinu. Přes jasné vítězství bylo znát, že se záložník Arsenalu po dlouhé pauze stále teprve rozkoukává.

O kom by se ale mělo mluvit nejvíc? Překvapivě o osobě, která dostala letos od vedení svazu vzkaz, že o ni reprezentace dál nestojí. Jenže Milan Baroš tentokrát nedorazil na sraz jako král večírků, ale jako čerstvý otec a také jako mnohem produktivnější útočník. V historické tabulce střelců má po pěti gólech z posledních dvou zápasů před sebou jen Kollera. Všem, kdo na něj po řadě eskapád chtěli raději zapomenout, se připomněl ve správný čas.

Autor:

Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.
Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.

Máte ve své koupelně starou žehličku na vlasy nebo fén? V oblasti vlasové péče došlo v poslední době k obrovským inovacím. Je ale opravdu nutné...