Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

PLZEŇÁK: Slovácko sa nesúdí. Odevzdalo nám všechny body

Sport

  16:18
PLZEŇ - Pokud si cestu na stadion v Uherském Hradišti našel o víkendu i legendární strýc Pagáč, musel si přijít jako na nefalšované slovácké zabijačce.

Fotbalista Plzěn Sanislav Tecl foto: Mafra - Dalibor Glück

Stejně jako na ní soupeř utíkal, kličkoval, bránil se, podnikal dokonce nebezpečné výpady. Vše marno. Nakonec musel zakvičet a své porážce nezabránil. Definitivně k zemi ho srazil třetí výpad – branka, kterou si hrot Teclík dokázal, že ještě zcela nezapomněl střílet góly. Slovácko tak potvrdilo, že doma na nás nemá a o výsledek se nijak zvlášť "nesúdí". Odevzdalo naopak poslušně všechny body. Ostatně jako tradičně: naposledy nás o ně doma obralo v roce 2005.

DALŠÍ FANOUŠCI

Přesto nás tentokrát pozlobilo. Ba co víc: připravilo o jeden primát! Ani tři góly nás neudržely na špici týmů co do vstřelených gólů. Předstihly nás Teplice, které si po úletu na Slavii nechávají bůhvíproč říkat kanonýři. Budiž jim to – chvilkově – přáno. My si na oplátku chceme nechat dnes potvrdit nálepku Mistři.

A ti válčí v trochu jiné lize...

Autor (28) ví, že jeho tým lize kraluje a je vyvolen i pro výhry v pohárech. Teď už jen aby to poznala i Evropa.

Autor:

Antikoliková lahev MAM zdarma! Zapojte se do testování a podělte se o zkušenosti
Antikoliková lahev MAM zdarma! Zapojte se do testování a podělte se o zkušenosti

Vyzkoušejte novinku od MAM antikolikovou lahev, která díky své konstrukci snižuje výskyt koliky a podělte se o své zkušenosti s našimi čtenáři. Jak...