Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav
130 let

Lidovky.cz

PLZEŇÁK: Náš úkol je vydrancovat Hradec! Super není vždy super

Sport

  15:30
PLZEŇ - Závidím Viktorce smysl pro vystupňování dramatičnosti děje. Ale co je pro jednoho příliš, druhému zadělává na infarkt (v případě ligového finiše už mám preventivně předvoleno na displeji telefonu 112).

Kapitán fotbalistů Plzně Pavel Horváth foto: Mafra - Michal Růžička

Vlastně ani nevím, zda hráči pochopili, že ne každá předpona super je má zajímat (měl bych jim moudro snad z Vietnamu dát naučit v originále Không phai tât ca sieu tien to ban phai quan tâm). Běžně ano, účast v srpnovém Superpoháru by nám kupříkladu v budoucnu slušela. Jenže Superfinále je něco zcela jiného.

DALŠÍ FANOUŠCI

Mimořádné utkání po konci ligy, které by rozseklo rébus, kdo získá titul. Stačí maličkost: remizovat 2:2, Sparta vyhraje 1:0 a rozdáme si to spolu až v přímém boji o pohár mistra. Ano, mělo by to šmrnc, vzrušení i potřebnou gradaci. Jen se bojím, že bez ohledu na výsledek by Viktorka o pár fanoušků přišla. Pojďme si tak vzít, co nám patří – silou. Drancujme Hradec!

Autor (28) ví, že jeho tým je předurčen pro velké výhry v evropských pohárech.

Autor:

Kdy dát dětem první kapesné a kolik?
Kdy dát dětem první kapesné a kolik?

Kdy je vhodný čas dávat dětem kapesné a v jaké výši? To jsou otázky, které řeší snad každý rodič. Univerzální odpověď však neexistuje. Je ale...