30. prosince 2008 9:37 Lidovky.cz > Sport > Názory

Slavit se má s mírou

Na hřišti to jde Gerrardovi lépe. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na hřišti to jde Gerrardovi lépe. | foto: ČTK

PRAHA/LONDÝN Když fotbalový kapitán Liverpoolu Steven Gerrard po vítězství nad Newcastlem v euforii novinářům vyprávěl, že „si to teď všichni musí užít“, nikdo netušil, že jeho slova nakonec dostanou jiný význam. O šestnáct hodin později se totiž hvězda anglické reprezentace připletla ke rvačce v baru a zbytek noci strávila v policejní cele.

Zpráva o Gerrardově zatčení se v zemi, kde je fotbal takřka náboženstvím, zařadila mezi nejdůležitější události dne a image slušňáka byla pryč. Na rozdíl od českých hráčů Tomáše Ujfalušiho a Martina Fenina, kteří mají také nepříjemné zkušenosti s flámováním, má navíc Gerrard nevýhodu.

Zatímco v Česku se nad podobnými prohřešky obvykle mávne rukou, jeho zřejmě v Anglii čeká důkladnější „masáž“. I kdyby rány nerozdávaly jeho pěsti, fakt, že uprostřed sezony seděl v půl třetí ráno v baru, v Liverpoolu určitě nikoho nepotěší.

Maminky přiznávají: Proč mám jen jedno dítě?
Maminky přiznávají: Proč mám jen jedno dítě?

Můžu se zeptat proč? Bylo to Vaše rozhodnutí nebo zdravotní důvody? Případně vyhovuje Vám to? Vyrůstali jste i Vy jako jedinačkové? Jaké to je, nechybí Vám sourozenec?

Najdete na Lidovky.cz