Neděle 1. října 2023, svátek má Igor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: 'Albyho' druhá výzva

Sport

  22:00
PRAHA - Uplynulo sotva čtvrt roku – a hokejová persona Robert Reichel našel novou výzvu. Až nebezpečně velkou. Zatímco svůj první ročník v trenérské roli předčasně v Litvínově ukončil nuceným odchodem, teď pro změnu kývl na nabídku vést reprezentační šestnáctku. Po neškodném plamínku jako by si zahrával s pořádně žhavým ohněm.

Robert Reichel na lavičce klubu HC Benzina Litvínov foto: ČTK

Reichel jde s kůží na trh podruhé za krátkou dobu – ne, nic proti němu, ostatně odvaha se cení. Jenže není funkce jako funkce.

Vždyť trenérského úspěchu nedosáhl ani tam, kde s týmem prožil dlouhá léta a dokonale znal litvínovské prostředí. Teď si bez výrazných zkušeností troufá v reprezentační mládeži, která je českému hokeji velkým trnem v patě.

Ale kdo ví, třeba zrovna zafunguje slavné jméno a Reichel "vystřelí". Tak jako tehdy, když si ho v 16 letech vzal do "áčka" Ivan Hlinka. V té době také nikdo netušil, že dobude hokejový svět.

Jak ušetřit při nákupu Pampers plenek? Povíme vám, jak dostat zpět část svých peněz
Jak ušetřit při nákupu Pampers plenek? Povíme vám, jak dostat zpět část svých peněz

Řekněme si to na rovinu – za plenky pro ty naše miláčky vydáme za rok z peněženky víc než dříve za kabelky. Zvlášť, když pro ně chceme ty nejlepší...