Neděle 16. června 2024, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Ať si Řepka píše, co chce

Sport

  19:20aktualizováno  23:00
PRAHA - Omezovat sportovcům přístup na Facebook a Twitter zavání přílišným mentorováním. Kdo se chce před zápasem nebo během něj soustředit, dokáže si mobil vypnout přece sám, bez příkazu shůry.

Když se naopak rozhodne poslat fanouškům vzkaz, nemělo by se mu bránit. Ať si každý píše, co chce. Kdo by se třeba nechtěl dozvědět, co si Jaromír Jágr bude myslet o přestávce svého prvního zápasu po návratu do NHL.

Škoda že sportovci v Česku kouzlo sociálních sítí objevují lopotně. Nejvíc se facebookovou komunikací proslavili loni fotbalisté Baníku Ostrava, kteří na síti pomlouvali tehdejšího trenéra Miroslava Koubka.

Z jejich strany šlo vyloženě o virtuální nešikovnost. Třeba obránce Tomáš Řepka se mohl dělit o své úvahy při přemítání, zda opustit Spartu, prakticky nepřetržitě. Na jeho facebookovém profilu najdeme poslední vzkaz z ledna. Řepka se prostě může zlepšit nejen po fotbalové stránce.

Autor:

Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?
Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?

Pokožka novorozenců a kojenců je tenká, zranitelná a má méně melaninu, což je pigment, který chrání pokožku před slunečním zářením. Kůže miminka je...