Středa 8. února 2023, svátek má Milada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Ať si Řepka píše, co chce

Sport

  19:20aktualizováno  23:00
PRAHA - Omezovat sportovcům přístup na Facebook a Twitter zavání přílišným mentorováním. Kdo se chce před zápasem nebo během něj soustředit, dokáže si mobil vypnout přece sám, bez příkazu shůry.

Když se naopak rozhodne poslat fanouškům vzkaz, nemělo by se mu bránit. Ať si každý píše, co chce. Kdo by se třeba nechtěl dozvědět, co si Jaromír Jágr bude myslet o přestávce svého prvního zápasu po návratu do NHL.

Škoda že sportovci v Česku kouzlo sociálních sítí objevují lopotně. Nejvíc se facebookovou komunikací proslavili loni fotbalisté Baníku Ostrava, kteří na síti pomlouvali tehdejšího trenéra Miroslava Koubka.

Z jejich strany šlo vyloženě o virtuální nešikovnost. Třeba obránce Tomáš Řepka se mohl dělit o své úvahy při přemítání, zda opustit Spartu, prakticky nepřetržitě. Na jeho facebookovém profilu najdeme poslední vzkaz z ledna. Řepka se prostě může zlepšit nejen po fotbalové stránce.

Autor:

Nedělají jen kosmetiku: Ochutnaly jsme sypané čaje od Manufaktury
Nedělají jen kosmetiku: Ochutnaly jsme sypané čaje od Manufaktury

Svěží limonády jsou doslova k nezaplacení v horkém létě, ale právě teď v zimě vás krásně zahřeje teplý šálek dobrého čaje. Čajová sezóna je na...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat