16. května 2011 16:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Český autogram pro Bykova

Česko - Rusko (Rachůnek zničil plexisklo s Arťuchinem). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česko - Rusko (Rachůnek zničil plexisklo s Arťuchinem). | foto: ČTK

PRAHA Ať zvedne ruku Čech, který necítil po včerejším vítězném boji o bronz na mistrovství světa s hokejisty Ruska kromě radosti také obrovskou satisfakci. Satisfakci za zápas osmifinálové skupiny, v němž Jágr a spol. také vyhráli, ale museli trpět devastační zákroky Jevgenije Arťuchina.

Tenhle obr chtěl prolévat krev. Během chvilky zranil Milana Michálka i Karla Rachůnka. Místo lítosti po utkání říkal, že jen prostě nemá rád Čechy.

Jeho zákeřné útoky potěšily také trenéra sborné Vjačeslava Bykova, který vrhal škodolibé úsměvy na českou lavičku. A při tiskové konferenci arogantně podepsal svou jmenovku a poslal ji rozhořčenému Aloisi Hadamczikovi.

Jenže když včera Rachůnek prohodil Arťuchina sklem, ukázalo se, jak sladká může být pomsta. K jejímu absolutnímu dokonání zbýval jen poslední čin. Aby Hadamczik poslal Bykovovi autogram. To by byla zlatá tečka, no ne?

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.