25. září 2011 9:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Co ho zastaví? Zavázané oči

Sebastian Vettel vyhrál VC Španělska, závodu formule 1. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sebastian Vettel vyhrál VC Španělska, závodu formule 1. | foto: Reuters

Také fanoušci Sebastiana Vettela by se určitě chtěli bavit víc. Nebo také ne... Sezona ve formuli 1 se ubírá k očekávanému konci. Jako v romantické komedii, tam si také můžete být jistí, že se ústřední pár dá nakonec dohromady.


 Držitel titulu může o víkendu završit snadnou cestu za obhajobou už pět závodů před koncem sezony. Pokud se to německému jezdci povede, dají se čekat klidnější oslavy než naposledy, kdy rozhodoval poslední finiš v závěrečném závodě. Vydřený výsledek si přece užijete víc než debakl, jaký Vettel letos uštědřil všem ostatním.

Šéfové formule 1 se vytrvale snaží udělat závody co nejatraktivnější a stupňovat v nich napětí. Proto se nesmí tankovat během závodu nebo je dovoleno otevření zadního křídla, které usnadňuje předjíždění.

Veškerá opatření mohou selhat. Stačí, když se však objeví výjimečný jezdec podpořený výjimečným autem, můžete zdramatizovat závěr sezony jediným způsobem. Zavázat mu na startu oči.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!