12. prosince 2012 22:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Hodně opožděné domovní prohlídky

Rozhodčí Tomáš Adámek na zasedání disciplinární komise FAČR, která řešila korupci ve fotbalové první lize  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Rozhodčí Tomáš Adámek na zasedání disciplinární komise FAČR, která řešila korupci ve fotbalové první lize | foto: ČTK

Majiteli Plzně Tomáši Paclíkovi se vyplnilo přání. Pan Božský přistál, vystoupil z tryskáče a promluvil. Šéf Sparty Daniel Křetínský podle předpokladů předstoupil před disciplinární komisi a vypovídal o údajné korupční kauze v českém fotbale.

Podle předpokladů také přednesl podobné informace jako v polovině září, kdy podezření na korupci oznámil.

Více zde

Mnohem zajímavější věci se děly už o den dříve. Policie totiž provedla razie v bydlištích hlavních aktérů kauzy - bafuňáře Martina Svobody a sudího Tomáše Adámka. Podle Svobody si policisté odvezli CD a flash paměti.

Co na nich bylo? Prý jen fotky z dovolené a oslav. V tomhle asi můžeme Chřestýšovi - jak zní Svobodova přezdívka - věřit. Dotyční pánové by totiž museli být neuvěřitelně hloupí, aby se tři měsíce poté, co aféra vypukla, případných důkazů dávno nezbavili...

Vojtěch Gibiš

Autor

Vojtěch Gibišvojtech.gibis@lidovky.czČlánky

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.