27. října 2011 22:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Jak se Tévez odepsal

Manchester City - West Bromwich (Tévez). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Manchester City - West Bromwich (Tévez). | foto: Reuters

PRAHA Není zdaleka prvním fotbalistou, který má problémy s vlastní disciplínou. Útočník Manchesteru City Carlos Tévez však propadl přesvědčení, že špatný je svět kolem něj a on sám se ocitl v problémech nevinně.

Podle britských médií proto chystá žalobu na trenéra Roberta Manciniho. Při utkání na půdě Bayernu Mnichov odmítl Tévez jeho pokyn, aby nastoupil, a raději v Lize mistrů zůstal trucujícím náhradníkem. Svoje chování pak vysvětloval tím, že se odmítl jít znovu rozcvičit.

ČTĚTE TAKÉ

Ani to ale nelze brát jako omluvu. Proč by se nemohl protáhnout za postranní čarou znovu, pokud to jeho kouč uzná za vhodné? Za jeho týdenní plat 250 tisíc liber by mnoho jiných hráčů rádo vyklusalo třeba desetkrát.

K žalobě by se mohl uchýlit podle logiky také Mancini a žalovat Argentince kvůli tomu, že od začátku sezony ještě nedal ani gól. Jestli si tedy Tévez myslí, že svým postojem bojuje za spravedlnost, hluboce se mýlí. Místo toho se definitivně odepsal.

Jak naučit děti anglicky? Zkuste to během sportu nebo relaxace
Jak naučit děti anglicky? Zkuste to během sportu nebo relaxace

Hledala způsob, jak propojit učení s pohybem a naučit děti jazyk nenásilnou formou. Tereza Dědková založila před 4 lety projekt Little Bubbles, ve kterém spojila tři velké vášně: jógu, angličtinu a práci s dětmi. Jak to funguje a pro koho jsou Bublinky vhodné?