Pondělí 5. prosince 2022, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Opožděný skokanský apríl

Sport

  21:30
PRAHA - Bafuňáři z úseku skoků na lyžích si zřejmě popletli datum. Nějak asi pozapomněli, že apríl se slaví pouze 1. dubna, a nikoliv 6. června. Jak jinak si vysvětlit, že k novému reprezentačnímu trenérovi skokanského družstva žen Jaroslavu Šimkovi hodlají coby asistentku jmenovat Kamilu Rajdlovou.

Kamila Rajdlová. foto: ČTK

Ano, Kamilu Rajdlovou, bývalou výtečnou běžkyni na lyžích, která po odchodu Neumannové do sportovního důchodu jako jediná držela český ženský běh nad vodou. Loni ukončila kariéru a teď zřejmě začne radit skokankám. Jak kouzelná taškařice...

Při vší úctě k Rajdlové si lze jen velmi obtížně představit, jak vylepšuje skokankám letovou fázi. A to navzdory faktu, že její životní druh David Jiroutek shodou okolností trénuje reprezentaci mužů a leccos se jí jistě pokusí objasnit.

Proslýchá se ale také, že zmíněný tah může zcela změnit pojetí skoku ve světě. České dívky totiž prý začnou nájezdovou rychlost navyšovat pomocí běžeckých hůlek.

Ať se dětem lépe dýchá. Proč vyrazit do Dětské léčebny Cvikov
Ať se dětem lépe dýchá. Proč vyrazit do Dětské léčebny Cvikov

Respirační onemocnění postihne čas od času každé dítě. Někdy ale může i banální onemocnění vést k nepříjemným chronickým stavům. Blíží se podzim a...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat