Sobota 25. září 2021, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Podivná rozhodnutí fotbalových bossů

Sport

  9:00
PRAHA - Bossové českého fotbalu mají v posledních letech nadání dělat podivná rozhodnutí, která přinášejí především otázky a kroucení hlavou.

Šéf Fotbalové asociace České republiky Miroslav Pelta foto: Mafra - Ladislav Němec

Zářným příkladem je včerejší verdikt o tom, kdo postaví nové sídlo asociace v Praze na Strahově. Výkonný výbor schválil firmu Syner a odůvodnil to tím, že má český kapitál, není to stavební gigant a už má zkušenosti se sportovními stavbami.

Ponechme stranou, že Syner patří na poli stavebních firem k významným hráčům. Zajímavější je vysvětlení se sportovními stavbami. Sídlo organizace se totiž skládá z kanceláří a zasedacích místností, není potřeba umět položit trávník či postavit ledovou plochu.

Pravdou však je, že multifunkční arény Syner postavit umí. Povedenou halou se tak mohou pochlubit třeba Karlovy Vary. Jenže právě výběr firem, které stavbu stadionu zrealizují, se stal před lety po slavné "karlovarské losovačce" symbolem manipulace.

Po úterý tak přibyly další otazníky...

Mizejí už i chodníky. Ústecké ghetto se vymyká, čeká ho nový režim

Premium Ve čtvrti Mojžíř v Ústí nad Labem, která se za dvacet let změnila ze solidního sídliště v ghetto, nastane nový režim....

Zabaveno. Policie hon na Savova nevzdává, vzala mu nemovitosti a sto milionů

Premium Kontroverzní podnikatel František Savov je už sedm let obviněn v případu obřích daňových úniků a zhruba stejnou dobu se...

Vlak do Chorvatska klidně zruším, pokud problémy s ním neustanou, tvrdí Jančura

Premium Skupina Student Agency se během léta zvedla z covidového dna, přesto za sebou táhne půlmiliardový účet a chybí jí i...

Vyhrajte 1 000 Kč na kočárky a další dětské zboží od ovocných příkrmů Deva
Vyhrajte 1 000 Kč na kočárky a další dětské zboží od ovocných příkrmů Deva

Společnost Deva Nutrition, český výrobce vysoce kvalitních dětských příkrmů, pro nás připravil soutěž o vouchery v hodnotě 1 000 Kč!

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat