1. září 2011 8:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Poučení pro Řebíčka

ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy ilustrační foto | foto: ČTK

PRAHA Tohle neměl Aleš Řebíček říkat. V Česku se vyskytuje podle bývalého ministra dopravy kromě Sparty už jen jediný pořádný klub. Tedy jeho Slavia, která mu ještě nepatří ani měsíc. Teď se mu jeho výrok vrací jako bumerang.

Může za to SK Převýšov. Nejde o fiktivní mužstvo z televizního seriálu Okresní přebor. Dosud neznámý klub z východních Čech opravdu existuje a včera udělil červenobílému klubu v domácím poháru lekci jako hrom. Vítězství účastníka divize nad velkým favoritem 3:0 ukazuje, že síla Slavie zůstává po letošní krizi dál nalomená.

ČTĚTE TAKÉ

Fanfarónská vyhlášení jejího prezidenta Řebíčka vyvolávala opačné zdání. Peníze mi půjčují děti. Vrátíme se do Ligy mistrů. Kdo tomu věřil? Fotbal je v některých ohledech pravdivější než politika. Řebíček nyní může vyměnit trenéra, či nakoupit další posily. Začít by měl ale nejprve u sebe. Mnohem víc pokory by mu rozhodně neuškodilo.

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.