Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Šmicre, správný chlap si stojí vždy za svým

Sport

  16:00
PRAHA - Říká se, že vůl je dobrý, když mu drží rohy, a muž, když si stojí za svým slovem. I fotbaloví fanoušci by si určitě manažera národního týmu Vladimíra Šmicera vážili víc, kdyby neodvolal kritiku, kterou minulý týden adresoval pražské Spartě. Klubu, jenž nejdříve omluvil své mladíky ze srazu reprezentace do 21 let, aby je potom v přípravném zápase oblékl do dresů s jinými jmény.

Michal Bílek (vpravo) a Vladimír Šmicer foto: ČTK

Byl to podvod. Nic jiného. A za takovou šaškárnu, která navíc vrhá špatné světlo na český fotbal, se má platit. Šmicer měl pravdu, když požadoval pro Letenské tvrdé tresty. Proč ale všechno zničil tím, že kritiku odvolal? "Mrzí mě to. Stala se z toho nafouknutá bublina a já chci mít klid," řekl včera.

DÁLE ČTĚTE

Podlehl snad náhlé slabosti způsobené čecháčkovstvím? Měl strach, že ho Sparta vydusí u disciplinární komise nebo ho nepustí na zápas s Liverpoolem? Ať už to bylo jakkoliv, doplatí na to sám. Zničil totiž váhu vlastních slov.

Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?
Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?

Pokožka novorozenců a kojenců je tenká, zranitelná a má méně melaninu, což je pigment, který chrání pokožku před slunečním zářením. Kůže miminka je...