Středa 8. února 2023, svátek má Milada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Vettel není limonáda

Sport

  22:00
PRAHA - Ať se přihlásí ten, komu přijde formule 1 letos zábavná. Zatím se nejlépe baví Sebastian Vettel, který vyhrál oba úvodní závody sezony. Pilot Red Bullu evidentně nestojí o drama, které provázelo minulou sezonu. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo bojovat o titul až do poslední velké ceny jako loni.

Sebastian Vettel slaví druhý triumf v sezoně. foto: ČTK

Německý šampion si ale zaslouží uznání, protože nebojuje jen proti soupeřům. Šéfové formule 1 se vytrvale snaží udělat závody atraktivnější a vytvářejí jezdcům umělé naschvály, protože chtějí víc předjíždění a napínavých soubojů.

Letos do výbavy stájím přidali snadněji opotřebovatelné pneumatiky a promotér Ecclestone hrozil kropením trati. Na Vettelovu suverenitu nemají překážky vliv. Dál neohroženě krouží v čele.

Stáji Red Bull kvůli jejímu majiteli přezdívají továrna na limonády. Zatím to však vypadá, že Vettel bude pro všechny spíš pořádně silná káva.

Autor:

Nedělají jen kosmetiku: Ochutnaly jsme sypané čaje od Manufaktury
Nedělají jen kosmetiku: Ochutnaly jsme sypané čaje od Manufaktury

Svěží limonády jsou doslova k nezaplacení v horkém létě, ale právě teď v zimě vás krásně zahřeje teplý šálek dobrého čaje. Čajová sezóna je na...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat