Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich
130 let

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Vettel udělal z formule 1 nudu. Ale je to jeho chyba?

Sport

  8:00
PRAHA - Je Sebastian Vettel nudný? Nevím. Nikdy jsem s ním na pivu nebyl, nehráli jsme karty, ani neseděli vedle sebe v letadle (byť jednou jsme spolu skutečně letěli).

Německý pilot formule 1 Sebastian Vettel ze stáje Red Bull foto: Reuters

Vettel "jen" z formule 1 stvořil stereotyp. Prostě vyhrává, vyhrává a vyhrává. A stereotypy nudí a je jedno, jestli je to v práci či F1. A tak prostě lidi štve, bučí na něj, za což on je naopak rád, protože jeho džobem je přece vyhrávat a vyhrávat.  Možná nudí chováním dokonalého vzorňáka. Bulvár není plný jeho milostných pletek, naopak dlouholetá přítelkyně Hanna Praterová zůstává skryta a na rozdíl od jiných partnerek ji nespatříte v boxech: "Vy si taky nevodíte manželku do práce," odpovídá novinářům.

Žádné tetování, žádné skandály a jeho největší průšvih je starý patnáct let, kdy posprejoval s kamarády sousedovic auta. Jenže co vlastně chceme? Na jedné straně pranýřujeme sportovce, když předvedou morální úlety, na druhé straně zíváme nad životem těch, kteří připomínají chováním Mirka Dušína.

Autor:

Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara
Otestujte šampon vhodný i pro ty nejmenší KIND od Mádara

Že je mytí dětských vlásků věčný boj? To jste ještě nevyzkoušeli organický šampon KIND od značky Mádara, který se pyšní složením bez agresivní...