Neděle 26. května 2024, svátek má Filip
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Vítejte v jiném světě Gabriely Soukalové

Sport

  7:00
Nejen střelecký kiks na položce vleže, biatlonistka Gabriela Soukalová v neděli v Soči předvedla i další ze svých kousků. Žiješ v jiném světě, říkají o ní často její kolegové. Jako by 24letá blondýna nevnímala realitu.

Gabriela Soukalová foto: ČTK

Vloni v Chanty-Mansijsku vzala hole Veroniky Vítkové. Dvakrát! Vítková totiž chodí na start dřív, Soukalová zase později. Omluvila se, šla se převléknout, pak na start a hůlky Vítkové vzala podruhé.

V Östersundu ve smíšené štafetě, která zahajovala tuto sezonu Světového poháru, zase po svém úseku odešla do buňky a odnesla s sebou lyže Ondřeje Moravce. Ten je na nohy dostal až deset sekund před startem. A štafeta pak vyhrála.

Na začátku roku, když se závodilo v Ruhpoldingu, si pro změnu na hotelu zapomněla zbraň. A vyhrála. V neděli... Eva Puskarčíková běhala za cílem a hledala svoji bundu. Odešla v ní Soukalová.

V Soči bude mít ještě čtyři šance něco vzít soupeřkám. Snad to bude olympijská sláva. První pokus startuje už v úterý od 16 hodin na startu desetikilometrové stíhačky.

Autor:

Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění
Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění

Spousta důchodců si dnes přivydělává, aby zvládli zaplatit stále rostoucí výdaje a nemuseli se spoléhat na pomoc svých blízkých. Podobně tomu bylo...