22. října 2011 17:31 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Zbrklost, nebo odvaha?

Michal Bílek, trenér české fotbalové reprezentace. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Michal Bílek, trenér české fotbalové reprezentace. | foto: ČTK

PRAHA Všechny fanoušky bude v listopadu nejvíc zajímat, jestli se na mistrovství Evropy dostanou z baráže čeští fotbalisté, nebo Černá Hora.

Bude to zajímavá konfrontace. Na jedné straně s trenérem, který často se štěstím ustál kritické chvíle a ve funkci zůstal, ačkoliv mu řada fanoušků stále vyčítá, že není správnou volbou a projev jeho mužstva příliš často skřípe. Jmenuje se Michal Bílek.

ČTĚTE TAKÉ

V Černé Hoře měli kvalifikaci rozjetou mnohem lépe než jejich nadcházející soupeř. Když se však objevily komplikace, odhodlali se udělat rošádu a před finišem udělali hlavního kouče z dosavadního asistenta Branko Brnoviče. Ten stanovený úkol splnil s předstihem.

Někdo může rozhodnutí Černohorců hodnotit jako zbytečnou zbrklost, jiní zase jako příklad hodný následování. Čeští příznivci, kteří při posledním domácím zápase jejich národního týmu volali „Bílek ven“, budou určitě zvědaví, kde leží pravda.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!