Diskuse k článku: Ubohá vych*anost? Vymohli si klíčové vyloučení kvůli jinak barveným stulpnám

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 30.4.2018 18:59
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Getz 4.4.2018 11:53

To opravdu nejde najít fotku,kde je konkétní hráč o kterém je článek? Nelíbí se mi to vyloučení,ale na druhou stranu on si stím zahrával celou dobu.

J. Nový 4.4.2018 9:37

"Problém je však v tom, že Votruba hraje nejen se stulpnami, ale i s botami odlišných barev celou sezonu a nikdo ho za to dřív nepotrestal.

.

To je podobné jako by se řidič rozčiloval, že dostal pokutu za to, že parkoval třeba na místu pro invalidu a problém byl v tom, že na tom místě stává už půl roku a nikdo mu do té doby pokutu nedal. Pravidla jsou od toho, aby se dodržovala nebo porušovala?

V. Getz 4.4.2018 11:51

Boty problém nejsou,ty může mít dle hráč dle předpisu jaké chce.

K. Pokorný 4.4.2018 18:33

Tohle je dost účelné rozhodnutí. Pokud tam hrál celou sezonu, tak velmi pravděpodobně už jej stejný rozhodčí někdy pískal.

Ale je vidět, že vy patříte mezi lidi, kterým jde o vítězství za každou cenu, a na jeho sportovní výkon měla jiná barva fusekle určitě obrovský vliv.

J. Šebesta 29.4.2018 8:57

Třeba patří k lidem, kterým jde o dodržování pravidel za každou cenu.... Což rozhodně není odsouzeníhodné, spíš obdivuhodné, pokud je to systémem "padni komu padni".

K. Pavlik 29.4.2018 18:09

No budete se asi divit ale takto pracuje cela Severni Amerika. Hadejte proc jsou tak v predu?No holt netoleruji takovy neporadek.

J. Šebesta 30.4.2018 18:59

Zkuste si můj příspěvek přečíst ještě jednou a tentokrát vnímejte text. Já jsem ho chválil, neodsuzoval.... Mně to vysvětlovat nemusíte

Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Premium

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson přijede s nehudební show. Získejte vstupenky zdarma

Bruce Dickinson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson se předvede v poněkud netradiční roli. V rámci večera mluveného slova představí svou...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...