Pondělí 20. května 2024, svátek má Zbyšek
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Učme se čínská jména

Sport

  8:28
PRAHA - Česká kráska Nicole Vaidišová se ve Wimbledonu probrala z klinické smrti. Po téměř půlročním trápení, kdy ji tenisový míček vyváděl jeden naschvál za druhým. Zeleň londýnské trávy ji ale náramně svědčila a Vaidišová si po čase zase naplno užívala slastné opojení z okamžiků, kdy ji poražená soupeřka kráčí k síti podat ruku.

Trápící se Nicole Vaidišová. foto: ČTK

Její spanilá jízda včera skončila ve čtvrtfinále. Paradoxně ve chvíli, kdy si možná leckdo namlouval, že postup do semifinále se pro ni stane nejsnadnějším krokem na dlouhém schodišti vedoucím k triumfu na nejprestižnějším turnaji světa.

Vaidišovou přehrála 133. hráčka světa Číňanka Čeng Ťie, čí jak se vlastně píše. Drobná žena, která si Wimbledon zahrála jen díky přidělené divoké kartě! Takže pro Vaidišovou ostuda? Ale kdepak, zvykejme si. Frontální nástup Číňanů je před Pekingem v široké škále sportů až ohromující.

Autoři: ,

Vyhrajte super-prémiové pokračovací mléko BEBA SUPREMEpro 2
Vyhrajte super-prémiové pokračovací mléko BEBA SUPREMEpro 2

Rádi byste vyzkoušeli nejdokonalejší recepturu pokračovacího kojeneckého mléka BEBA? Zapojte se do soutěže a vyhrajte hned 2 balení mléčné výživy...