Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Vízek: Slavia potvrdí formu i s Olomoucí

Sport

  21:05
PRAHA - Olympijský vítěz Ladislav Vízek si i pro osmé ligové kolo připravil své tipy a říká: I tentokrát je tu pár zápasů, které budou těžké na tipování. Ale už jsem si to dopředu připravil a sám si něco dám na tiket.

Vízek dává autogramy. foto: ČTK

Vízkův tip 8. kolo

Utkání  tip skutečnost   
Plzeň - Ostrava     0      2 (1:3)
Žižkov - Ml. Boleslav     0      2 (1:2)
Brno - Kladno     1      1 (2:0)
Č. Budějovice - Jablonec     2        1 (2:1)
Teplice - Zlín     1      1 (2:0)
Příbram - Bohemians     0      1 (2:1)
Slavia - Olomouc     1      1 (3:0)
Liberec - Sparta     2      ?

Sobota 27.9. 2008

17:00

Plzeň – Ostrava, tip 0

Tohle je hodně těžké na. Oba týmy mají svou kvalitu. Plzeň je remízový král, jak se na to dívám ze všech stran, je to remízový zápas

Neděle 28.9. 2008

10:15

Žižkov – Mladá Boleslav, tip 0

Ani druhý zápas není snadný na tipování. Žižkov doma umí a je to dosti nevzypytatelné mužstvo. Mají Švancaru, který dokáže skvělé kousky. Boleslav má sice kvalitnější tým, ale vidím to na remízu.

15:00

České Budějovice – Jablonec, tip 2

Na první pohled jasné utkání, Budějovice dostaly v poháru čtyřku. Budou to sice chtít odčinit, občas se to tak dělá, že se dá pokuta, kterou mohou smazat vítězstvím. Jablonec je ale běhavé mužstvo a Budějovice snad ten nejhorší tým v lize.

17:00

Brno – Kladno, tip 1

Jednička. Brno už doma ztrácet dál nebude.

Příbram – Bohemians Praha, tip 0

Tady bude málo gólů, na to si vsadím. A když dá někdo góla, neprohraje. V souboji postupujících druholigistů je sice bohemka povzbuzená výhrou proti Liberci, ale Příbram zase hraje doma.

Teplice – Zlín, tip 1

Další jasná jednička. Zlín je druhý nejhorší tým v lize. Branky nedávají a jejich hra je na úrovni okresního přeboru. Šmíca mi po minulém zápase říkal, že jsou hrozný a že určitě vyhodí trenéra.

20:00

Slavia Praha – Olomouc, tip 1
Musím dát jedničku. Slavia je ve formě i Šmíca si to pochvaloval. Navíc ta Olomouc je taková nijaká.

Pondělí 29.9. 2008

17:15

Liberec – Sparta Praha, tip 2

Pro Liberec je to šance na odčinění prohry, ale proti Spartě to bude těžké. Oni góla nedostanou a jednoho dají. Myslím, že to skončí 1:0 pro Spartu. Útočníci budou chodit zase kolem Řepky po špičkách jak se ho bojí. Já už sem to říkal i Luďkovi (šéf komise rozhodčích), že z něho mají strach i rozhodčí (smích). Po Teplicích na ně zase řval, ale nemyslete si, oni si to nenechají líbit. Možná že se něco semele.

Autor:

Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?
Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?

30 rodin dostalo od nás zdarma pokračovací nebo batolecí mléko od prémiové značky Beggs. Co o něm ve svých recenzích napsali? Přečtěte si hodnocení...