Neděle 26. května 2024, svátek má Filip
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Vízek: Sparta si musí proti Kladnu napravit reputaci

Sport

  22:30
PRAHA - Ladislav Vízek si i pro čtvrté kolo fotbalové ligy připravil několik zajímavých tipů. "Sám si vsadím hendicap na Spartu a jedničku v zápase Jablonce a Baníku," ukázal svou připravenost Vízek.

Ladislav Vízek (vpravo) se svým zeťem Vladimírem Šmicerem. foto: Lidové noviny

Brno – Slovácko, tip 0

Brno sice začalo skvěle, ale myslím si, že hrají dost nad své poměry. Tohle nevyhrají. Slovácko má Švancaru a hraje útočný fotbal. Brno sice porazilo Slavii, ale to by v té chvíli zvládl každý. Vidím to na kříž.

Č.Budějovice – Slavia, tip 2

Dvojku. Mistři ligy konečně zase hrají v základu, vrací se ti co vykopali dva tituly, takže Slavia zase začne šlapat.

Sparta – Kladno, tip 1

To bude minimálně o dva góly. Jestli to tak neskončí, tak u mě Sparta letos definitivně končí. V tomhle zápase si musí zachránit svou pověst.

Střížkov (Bohemians Praha) – Teplice, tip 2

Ani potřetí doma Střížkov nevyhraje. Tým je na tom hodně špatně a proti Teplicím se těžko budou chytat.

Ml. Boleslav – Příbram, tip 1

Tohle by měla být jasná jednička, ale pozor na Příbram, dokáže pořádně kousat. Rozum ale říká, že Boleslav je plná opravdových fotbalistů, papírově je tedy jasný favorit.

Plzeň – Liberec, tip 0

Hodně těžký zápas. Nejraději bych tenhle zápas úplně škrtnul. Liberci se vůbec nedaří a Plzeň je těžké místo, kde to měnit. Tenhle mač může dopadnout jakkoliv, ale za remízu možná budou spokojeni oba.

Olomouc – Bohemians, tip 1

Na první pohled jednoduché. Bohemians zatím nedali gól a v Olomouci to nebudou mít o moc lehčí. Může se stát, že to uhrají na 0:0, ale spíš si myslím, že Olomouc dá gól a bude vymalováno.

Jablonec – Baník, tip 1

Jablonec se mi hodně líbí. Doma je velice silný. Navíc jsem hovořil s lidma z Baníku a ti jsou spokojení s tím kolik získali bodů, až je to samotné překvapilo. Věřím, že to bude jednička, domácí mají Peltu, Lafatu a Drska (smích). Sám si to dám na tiket, bude kurz tak 1,8.

Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA
Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA

Kosmetiku Mádara určitě od nás už znáte – potkat jste je mohli veletrhu FOR KIDS v Praze nebo také v nedávném v uživatelském testování, kde jsme...