Pondělí 13. května 2024, svátek má Servác

04:07
Krasobruslení
Volná jízda krasobruslařek v rámci týmové soutěže nejvíce vyšla ruské sportovkyni v neutrálních barvách Alině Zagitové, která upevnila svému týmu druhou příčku. Závod vyvrcholí volnou jízdou tanečních párů.
03:34
Slopestyle
Po polovině startovního pole je Šárka Pančochová na pátém místě. Vede s 72,26 body Američanka Jessika Jensonová.
03:16
Češi v akci
Slopestyle odstartoval!!! Češka Šárka Pančochová vyrazila na trať hned jako první a za svou jízdu získala 43,46 bodů. Třetí finálová jízda byla zrušena, pojede se tedy jen na dvě. Na trať vyrazí dalších 25 závodnic.
03:10
Ženy rozjíždějí finálové jízdy týmové soutěže
03:05
Češi v akci
Šárka Pančochová a zbytek snowboardistek soutěžících ve slopestylu stále čekají na start svého finálového závodu.
03:05
Muži (týmy) - volná jízda: 1. Patrick Chan (Kanada) 179,75, 2. Mikhail Kolyada (OAR) 173,57, 3. Adam Rippon (USA) 172,98, 4. Matteo Rizzo (Itálie) 156,11, 5. Keiji Tanaka (Japonsko) 148,36. Průběžné pořadí po 4 disciplínách ze 6: 1. Kanada (55 bodů), 2. OAR (48), 3. USA (44), 4. Itálie (42), 5. Japonsko (38).
03:03
Máme za sebou volné jízdy mužů v rámci týmové soutěže v krasobruslení. Vede díky skvělému výkonu Patricka Chana Kanada a má tak nakročeno ke zlatu.
02:08
Curling
Smíšená dvojice Kanady John Morris a Kaitlyn Lawesová přehrála v semifinále curlingového turnaje Norsko ve složení Magnus Nedregotten a Kristin Skaslienová 8:4 a ve finále vyzvou vítěze druhé semifinálového duelu mezi Švýcarskem a ruskými sportovci v neutrálních barvách.
02:00
Mezitím probíhá finálový den týmové soutěže v krasobruslení. Své umění předvede nejprve pětice mužů, poté pětice žen a závod vyvrcholí volnými jízdami tanečních párů, které by měly přijít na řadu ve 4:20 SEČ.
01:40
Slopestyle
V tuto chvíli byla vydána zpráva, že se finále slopestylu posouvá na třetí hodinu, start je tedy v tuto chvíli odsunut o hodinu.
01:38
Slopestyle
Pořadatelé odkládají i finále slopestyle s Šárkou Pančochovou. Zpoždění je zatím hlášeno patnáctiminutové, uvidíme, jestli se počasí umoudří.
00:39
Češi v akci
Obří slalom žen odložen! Počasí stále zlobí organizátory v Pchjončchangu. Kvůli silnému větru byl odložen obří slalom žen, ve kterém měly startovat i čtyři Češky. Závod byl přesunut na čtvrtek patnáctého února.
00:30
Reportáž z pondělního programu Her začneme v Gangneungu, kde se uskuteční semifinálové zápasy smíšených družstev v curlingu. V prvním semifinále se střetne favorizovaná Kanada s Norskem, ve druhém večerním duelu se utká Švýcarsko s Olympijskými sportovci z Ruska.