Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Berdych prošel do čtvrtfinále ve Winston-Salemu

7:40
WINSTON-SALEM - Český tenista Tomáš Berdych hladce prošel do čtvrtfinále turnaje ve Winston-Salemu. Ve třetím kole zdolal Jarkka Nieminena z Finska 6:3, 6:2 a o postup do semifinále si zahraje s Belgičanem Stevem Darcisem, který sedmého hráče světa vyřadil na olympiádě v Londýně.

Tomáš Berdych foto: ČTK

Kvitová je ve čtvrtfinále

Berdych v generálce na US Open neztratil set ve svém úvodním duelu s Rusem Alexem Bogomolovem a Nieminena suverénně porazil i v šestém ze sedmi vzájemných střetnutí. Stačila mu na to hodina a šest minut, šestadvacetiletého Čecha nerozhodila ani vynucené přestávka kvůli dešti ve druhém setu za stavu 4:2.

S Darcisem se zatím Berdych utkal v kariéře jen jednou, když s osmadvacetiletým Belgičanem prohrál v úvodním kole letošního olympijského turnaje. Rodák z Lutychu už ve Winston-Salemu ve třetím kole zdolal pátého nasazeného Američana Andyho Roddicka 7:6, 7:6.

Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko

Zajistěte svému miminku to nejlepší hned od začátku s BEBELO® Milk 2, které je pečlivě vyvinuté pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte. Mléko...