Diskuze

Stíhačka v Anterselvě: Moravec jedenáctý, Vítková po chybách devatenáctá

Český biatlonista Ondřej Moravec skončil jedenáctý ve stíhacím závodě Světového poháru v Anterselvě. Jeho reprezentačním kolegyním se po sprintu příliš nedařilo ani ve stíhačce, Veronika Vítková skončila na 19. a Gabriela Soukalová na 21. místě. Zvítězili Němec Simon Schempp a Běloruska Darja Domračevová.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

24. 1. 2015 22:37
Naši biatlonisté by měli věnovat větší pozornost

střelbě, na níž troskotají na většině závodů. Ať se zeptají Domračevové jak to dělá, že střílí stále dobře.

0 0
možnosti
Re: Naši biatlonisté by měli věnovat větší pozornost

Veronika v minulosti střílela dobře, letos zase dobře běhá a ještě asi neumí pracovat při střelbě s tím vysokým tepem, který má po hodně rychlém běhu. Horší je to s formou a motivací Gábiny Soukalové. Kometa světového poháru - v sezóně 2011/12 93. na světě, o rok později šestá, o rok později čtvrtá plus dvě olympijské medaile a dvě čtvrtá místa. Měla problémy se střelbou, ale v běhu byla jako srnka, světová špička.  Po olympiádě spousta společenského rozptýlení, zamilování, reklamní rozptýlení, nabrání váhy, ztráta koncentrace, přechod z mužské tréninkové skupiny do ženské (podle vystoupení Koukala ve Všechnopárty se zdá, že by to nebylo jen kvůli změně na místě trenéra ženské reprezentace).  A teď 27. nejhorší běžecký čas, 37. v posledním kole...