Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Sport

Ducár potvrdil pozici české boxerské jedničky, Řezníčka porazil na body

Vasil Ducár (vlevo) a Vladimír Řezníček v zápase o český národní titul a pás WBC CISBB v pražské Lucerně foto: ČTK

Profesionální boxer Vasil Ducár ve čtvrtek večer porazil v pražské Lucerně Vladimíra Řezníčka na body a opět obhájil český titul v křížové váhové kategorii. Třiatřicetiletý Ducár tak úspěšně zvládl i třetí obhajobu v tomto roce, již dříve porazil Marka Procházku a Václava Pejsara.
  9:19

„Možná jsem nechtěl tolik riskovat a nejspíše to šlo i trochu vidět. Takže jsem šel na jistotu. Ke konci jsem se snažil vyhrát před limitem, ale díky otevřenému bodování jsem věděl, že jsem vyhrával všechna kola. Když víte, že vyhráváte, tak nechcete přijít zbytečnou chybou o vítězství,“ uvedl Ducár v tiskové zprávě.

Opatrný byl zřejmě i proto, že před zápasem měl problémy s rukou. „Myslím, že jsem v ní měl zánět, protože jsem ji nemohl pořádně natáhnout a ani sevřít v pěst. Naštěstí mě lidé z mého týmu dali dohromady,“ řekl Ducár, jenž si připsal mezi profesionály třináctou výhru ve 20. zápase.

Vasil Ducár a Vladimír Řezníček v zápase o český národní titul a pás WBC CISBB v pražské Lucerně

V dalším titulovém zápase na tradiční boxerské akci na konci roku porazil v těžké váze Pavel Šour na body Michala Reissingera a Vladimír Lengál vyhrál před limitem nad Patrikem Balážem a udržel pás pro šampiona v super welterové kategorii.

Autoři: ,

Milovníci šití, pozor! Vyhrajte balíček pro šicí nadšence od Funny Bunny
Milovníci šití, pozor! Vyhrajte balíček pro šicí nadšence od Funny Bunny

Tentokrát přinášíme soutěž pro všechny kreativní duše, které milují práci s látkami. Tři výherci získají šicí balíček od Funny Bunny, který dodá...