Pátek 6. srpna 2021, svátek má Oldřiška
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Boxerský svátek v Brně

Sport

  9:53
BRNO - Řada předních českých profesionálních boxerů se dnes představí na galavečeru profesionálního boxu v brněnském Bobycentru. Vrcholem akce bude zápas o internacionální titul organizace WBF na 10 kol mezi českými boxery Michalem Bilakem a Jindřichem Veleckým.

Tak třeba příště, říká asi Lukáš Konečný po prohraném zápase o titul mistra světa proti Ukrajinci Sergeji Dzinzirukovi.. foto: ČTK

Do ringu nastoupí také český boxer Lukáš Konečný, který v souboji na osm kol změří síly s Brazilcem Luizem Augustou Dos Santosem. Bude to pro něj příprava na odvetu duelu o titul mistra světa proti Ukrajinci Sergeji Dzinzirukovi.

Během programu, který začne už v 18:00, nastoupí i další čeští boxeři Roman Kracík, Roman Vanický, Luboš Šuda a Pavel Dostál. "Tento galavečer by měl patřit k nejlepším v České republice v letošní sezoně. Hlavní zápasy bude od 22:00 přenášet v přímém televizním přenosu Eurosport," řek jeden z organizátorů Antonín Novák.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny
LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny

Vítejte ve 4. týdnu letní soutěže. I v tomto týdnu vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi, hodnoťte výlety ostatním a vyhrajte jednu z 10 týdenních...

Mohlo by vás zajímat