29. července 2008 9:53 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Boxerský svátek v Brně

Tak třeba příště, říká asi Lukáš Konečný po prohraném zápase o titul mistra světa proti Ukrajinci Sergeji Dzinzirukovi.. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tak třeba příště, říká asi Lukáš Konečný po prohraném zápase o titul mistra světa proti Ukrajinci Sergeji Dzinzirukovi.. | foto: ČTK

BRNO Řada předních českých profesionálních boxerů se dnes představí na galavečeru profesionálního boxu v brněnském Bobycentru. Vrcholem akce bude zápas o internacionální titul organizace WBF na 10 kol mezi českými boxery Michalem Bilakem a Jindřichem Veleckým.

Do ringu nastoupí také český boxer Lukáš Konečný, který v souboji na osm kol změří síly s Brazilcem Luizem Augustou Dos Santosem. Bude to pro něj příprava na odvetu duelu o titul mistra světa proti Ukrajinci Sergeji Dzinzirukovi.

Během programu, který začne už v 18:00, nastoupí i další čeští boxeři Roman Kracík, Roman Vanický, Luboš Šuda a Pavel Dostál. "Tento galavečer by měl patřit k nejlepším v České republice v letošní sezoně. Hlavní zápasy bude od 22:00 přenášet v přímém televizním přenosu Eurosport," řek jeden z organizátorů Antonín Novák.

ČTK