Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Boxerský svátek v Brně

Sport

  9:53
BRNO - Řada předních českých profesionálních boxerů se dnes představí na galavečeru profesionálního boxu v brněnském Bobycentru. Vrcholem akce bude zápas o internacionální titul organizace WBF na 10 kol mezi českými boxery Michalem Bilakem a Jindřichem Veleckým.

Tak třeba příště, říká asi Lukáš Konečný po prohraném zápase o titul mistra světa proti Ukrajinci Sergeji Dzinzirukovi.. foto: ČTK

Do ringu nastoupí také český boxer Lukáš Konečný, který v souboji na osm kol změří síly s Brazilcem Luizem Augustou Dos Santosem. Bude to pro něj příprava na odvetu duelu o titul mistra světa proti Ukrajinci Sergeji Dzinzirukovi.

Během programu, který začne už v 18:00, nastoupí i další čeští boxeři Roman Kracík, Roman Vanický, Luboš Šuda a Pavel Dostál. "Tento galavečer by měl patřit k nejlepším v České republice v letošní sezoně. Hlavní zápasy bude od 22:00 přenášet v přímém televizním přenosu Eurosport," řek jeden z organizátorů Antonín Novák.

Autor:

BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna
BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna

Potřebujete posílit pánevní dno, ale nemáte čas na aktivní cvičení? Značka BOOM představila Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují...