Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

Červená, žlutá a hvězdný Ronaldinho se nestačil divit

12:12
MILÁN - VIDEO Kuriózní situace se "povedla" rozhodčímu při přípravném derby milánských klubů AC a Interu. Ten ve 34. minutě duelu nejprve ukázal záložníkovi Rossonerri Ronaldinhovi za protesty červenou kartu, aby ji následně s úsměvem vyměnil za správný kartonek, tedy ten žlutý.

Usměvavý Ronaldinho. foto: AFP

Co se vlastně v inkriminované 34. minutě přípravného utkání stalo? Fotbalisté AC Milán rozehrávali přímý kop, jenže ten zahrál Ronaldinho vysoko nad branku. Brazilci se ovšem nepozdávala vzdálenost zdi od místa rozehrání a jal se rozhodčímu domlouvat.

KDYŽ SI ROZHODČÍ SPLETE KARTY:

Americký sudí Jorge Gonzáles pro jeho výstup neměl pochopení a chtěl jej potrestat kartou - k překvapení všech i sebe samotného vytáhl z kapsičky kartu červenou. Když si svůj omyl uvědomil rychle šáhnul do správné kapsy a s omlouvným úsměvem ukázal bývalému nejlepšímu hráči světa kartu žlutou.

Ani toto divadlo AC Milán nepomohlo, zásluhou dvou branek Milita vyhrál Inter pod dohledem Josého Mourinha 2:0.